MÖBLER / Bord / Skrivpulpet 9838253
nr 983 8253
Skrivpulpet
1880-tal, längd: 103 cm, djup: 48 cm, höjd: 123 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:21:36
25/9 09:40:44